Click Here to Walk Thru My Garden

Kadın Nedir Aslında

Bir kadın çocuktur aslında.  Çocuk gibi davranmayı sever. Erkeğin kendisine bir çocuğa gösterdiği  şefkati göstermesini de ister. Bir çocuğu okşar gibi incitmekten korkarak  okşamalıdır erkek kadını. Ama hiçbir kadın çocuk muamelesi görmek  istemez. Söylediği şeyler çocukça da olsa dinlenilmesini,dikkate alınmasını  ister. Yani bir kadının çocukluk yapmasına izin vereceksiniz ama asla  onu bir çocuk olarak görmeyeceksiniz.Bir kadın güçlüdür aslında.

Hatta erkeklerden çok daha güçlüdür. Ama bu gücünü her zaman ortaya  koymasını sevmez. İster ki erkeğin gücü kendisine huzur versin. Kendi  kendine yapabileceği şeyleri bile erkeğin yapmasını bekler. Böylece hem  daha kadın olduğunu hissedecektir hem de erkeğinin ne kadar güçlü olduğunu  görecektir. Ancak kadını gücünü göstermek istediğinde onu  engelleyemezsiniz. Yapmak istediği bir şey varsa mutlaka yapar.


Bir kadın sevgilidir aslında.

İçinde her zaman sevgiyi taşır. Sevdiklerinden kolay kolay ayrılamaz.  Sevdiklerini kolay kolay. kıramaz. Zor sever ama tam sever. Bir kadının  tam anlamıyla sevebilmesi için yüreğinin kabul ettiğini beyninin de  kabul etmesi gerekir. Ve sevmezse de onu asla sevmeye zorlayamazsınız.  Belki kolayca yüreğine girebilirsiniz. Ancak beyninde yer etmemişseniz her  an terk edilebilirsiniz. Sevmediği halde terk etmeyen kadınlar da var  elbette. Bunun  nedeni ise engelleyemedikleri "acımak" duygusudur.


Bir kadın yalnızdır aslında.

Hiçbir zaman kadını bütünüyle elde edemezsiniz. Kendisine ait bir  dünyası vardır ve orada hep yalnızdır. O dünyaya kimsenin girmesine izin  vermez. Hiçbir anahtar o dünyanın kapısını açamaz. Yalnızlık onun  sığınağıdır. O sığınağa ne zaman gireceğine,ne kadar kalacağına hep kendisi  karar verir. Sığınaktayken oradan çıkmaya zorlarsanız onu sonsuza dek  kaybedebilirsiniz.


Bir kadın çılgındır aslında.

Neler yapabileceğini erkek aklı hayal bile edemez. Yaratıcılığının  sınırı yoktur. Ama bunu ortaya çıkartmak için hayatının erkeğini bekler.  Hoyratça harcamaz yaratıcılığını. Sadece erkeğine saklar. Bir kadının  gerçek erkeği olmayı başarabilmişseniz çok şanslısınız demektir. Çünkü  yaşamınız asla sıradan olmayacaktır.


Bir kadın hayattır aslında.

Çünkü hayatın içinde olan her şey ancak kadınlar olduğunda anlam  kazanıyor. Yemek yemek. su içmek bile. Bir kadının elinden içtiğiniz suyla  kendi kendinize bardağı doldurup içtiğiniz su arasındaki lezzet farkını  anlayabiliyor musunuz?


Anlıyorsanız ne mutlu size.  Anlamıyorsanız ne yazık ki yaşamıyorsunuz.


 


Click Here to Walk Thru My Garden 
E-Kart Yollayınız
Adınız:

Kendi E-mailiniz:

Arkadasinizin E-maili:

Mesajınız:

Kendinize de gelsin mi?: 

                                               http://www.lafleur4.net/index.html